T: kilka dni temu zaproponowano mi zorganizowanie konkursu na blogu w ramach, którego czytelnicy otrzymają możliwość wygrania interesujących książek. Stwierdziłem, że to interesujący pomysł i zdecydowałem się na eksperyment.

Konkurs:

Nagrodami w konkursie są 3 książki Mistrzowie rynków finansowych autorstwa Jacka D. Schwagera, pozycja zaliczana do kanonu publikacji na temat inwestowania.

Sponsorem konkursu jest Trejdoo.com, platforma wymiany walut, która pozwala na zawieranie transakcji między użytkownikami (to oni określają kurs wymiany). W ten sposób unikają oni kosztów tzw. spreadu. Trejdoo, jako jedyny serwis pozwala także na wymianę walut po aktualnym kursie rynkowym. Dodatkowo, umożliwia on zakładanie rachunków powierniczych ESCROW, gwarantujących bezpieczeństwo transakcji handlowych.

Niedawno Trejdoo.com uruchomiło Program Partnerski. Dzięki niemu każdy może zarabiać na transakcjach dokonywanych przez osoby, którym polecił platformę. Więcej informacji na temat Programu Partnerskiego znajdziesz TUTAJ.

Informacje o Trejdoo.com

Zadanie konkursowe

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na dwa proste pytania:

  1. Uczestnik programu partnerskiego Trejdoo otrzymuje prowizję od każdej transakcji dokonanej przez osobę poleconą. Ile procent wynosi ta prowizja?
  2. Jaki będzie średni kurs NBP waluty euro w dniu 16.10.2012? (aktualne dane dostępne na stronie NBP)

Zwycięzcami konkursu będą 3 osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie #1 oraz najdokładniej przewidzą kurs euro w pytaniu #2.

Regulamin konkursu: link.

T: odpowiedzi umieszczajcie w komentarzach pod wpisem. Pamiętajcie o podaniu (widocznego tylko dla administratorów) ważnego adresu e-mail by organizator konkursu mógł się z Wami skontaktować.

T: konkurs będzie trwać do 14 października (23:59) – do tego czasu można zamieszczać odpowiedzi. Wyniki ogłoszone zostaną 17 października.

T: konkurs jest w całości przeznaczony dla czytelników i osobiście nie odnoszę z niego żadnych korzyści materialnych. Jeśli spodoba Wam się ta forma marketingu (konkursy) to być może będzie ich więcej.